Презентація мульчувача Demonio 2300 – вперше в Україні

81
Мульчер Demonio 2300

23 травня в м. Лубни (Полтавська область) вперше в Україні пройде презентація мульчувача Demonio 2300 виробництва компанії Valentini- Group (Італія). Спеціальним гостем на заході Очікується участь спеціального гостя заходу – розробника обладнання, власника компанії Valentini-Group – Антоніо Валентіні.

Мульчувачі серії Demonio здатні перетворювати навіть скелястий грунт в орні землі, подрібнюючи гірські породи і каміння на глибину до 40 см. Початково малородючі землі, які характеризуються наявністю дерев, чагарників та великих каменів, можуть згодом використовуватися для закладання виноградників, фруктових садів або вирощування більш традиційних культур, що значно збільшує їх цінність. Грунт обробляється таким чином, щоб максимально поліпшити його структуру і сприяти рівномірному розвитку кореневої системи рослин. Крім того, такий обробіток дозволяє більш рівномірно поглинатися дощовій або іригаційній воді, а вологість грунту зберігається протягом більш тривалого періоду. Мульчери виробництва Valentini Group також можуть використовуватись використовуватись для прокладання і вирівнювання сільських доріг, подрібнення щебеню. Ця техніка деально підходить не тільки для аграріїв, а й для компаній, що працюють у секторі лісового господарства, які виконують професійні роботи в складних умовах.

ТОВ «Алюр-Агро» – офіційний представник компанії Valentini Group (Італія) на території України і СНД – запрошує представників аграрних компаній України на презентацію мульчера Demonio з 22 по 24 травня включно.