Компанія New Holland Agriculture – переможець категорії “Машина року 2019” на виставці SIMA-2019

65
New Holland Agriculture Sima 2019

Компанія New Holland Agriculture отримала перемогу в категорії “Машина року 2019” з комбайном CR Revelation, оснащеним системою IntelliSense ™.

IntelliSense підіймає автоматизацію на новий якісний рівень і впроваджує цілу низку інноваційних рішень, які зміцнюють лідируючі позиції у світі.

Поліпшена проактивна автоматична система комбайна забезпечує істотні переваги – зниження втрат зерна, зростання щоденної продуктивності роботи та якості зерна. Для оператора – легкість в користуванні, підвищений комфорт, меншу втомлюваність та простий у користуванні інтерфейс.

Також винагороду «Машина року 2019» у категорії тракторів середньої потужності отримав T5 Auto Command. Нова серія тракторів T5 Auto Command оснащується сучасною трансмісією з плавним перемиканням передач (CVT) і підходить для виконання усіх видів робіт як у тваринництві, так і в рослинництві.

На трактори цієї серії встановлюється спеціально розроблений 4,5-літровий двигун FPT Industrial NEF Stage V. Дана модель пропонує найкращий у своєму класі простір і комфорт у кабіні, легкість в транспортуванні, роботі із причіпними агрегатами та зручність в муніципальному користуванні.

New Holland Agriculture